Loading...
 
 
 

Privatumo politika

 

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Birželio 15 d.

 Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės paslauga, ir pasakojama apie jūsų privatumo teises ir tai, kaip įstatymai jus saugo. 

 Mes naudojame jūsų asmens duomenis paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga, jūs sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią privatumo politiką.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių didžioji raidė rašoma didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis. Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jie vartojami vienaskaitoje, ar daugiskaitoje.

Apibrėžimai

Šios privatumo politikos tikslais:

 • Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą jums norint pasiekti mūsų paslaugą ar jos dalis.

 • Įmonė (šioje sutartyje vadinama „Bendrove“, „Mes“, „Mes“ arba „Mūsų“) nurodo UAB „PROREAL“, Lukiškių g. 5, Vilnius LT-01108.

 • Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įdeda į jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų naršymo istoriją toje svetainėje tarp daugelio jos naudojimo būdų.

 • Šalis reiškia: Lietuva

 • Įrenginys reiškia bet kurį įrenginį, galintį pasiekti Paslaugą, pvz., Kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninę planšetę.

 • Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su atpažintu ar atpažįstamu asmeniu.

 • Paslauga reiškia svetainę.

 • Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė įdarbina siekdama palengvinti Paslaugą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, teikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

 • Naudojimo duomenys nurodo duomenis, surinktus automatiškai, sukurtus naudojant Paslaugą, arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

 • Svetainė nurodo „ProReal“, prieinamą iš https://www.proreal.lt

 • Asmuo tai jūs, arba bendrovė ar kitas juridinis asmuo besinaudojantis Paslaugą.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga mes galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su jumis arba identifikuojant jus. Asmens identifikavimo informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • Elektroninio pašto adresas

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai jūs naudojatės Paslauga naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną operacinė sistema, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipas, unikalūs įrenginių identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų tarnyboje arba kai prieigą prie paslaugos teikiate naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu.

Technologijų ir slapukų sekimas

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų paslaugos veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją. Stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra nedidelis failas, įdėtas į jūsų įrenginį. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nepakeisite savo naršyklės nustatymų, kad jie atsisakytų slapukų, mūsų tarnyba gali naudoti slapukus.
 • „Flash“ slapukai. Tam tikros mūsų paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus) rinkti ir saugoti informaciją apie jūsų nuostatas ar jūsų veiklą mūsų tarnyboje. „Flash“ slapukai nėra valdomi tais pačiais naršyklės nustatymais, kurie naudojami naršyklės slapukams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite ištrinti „Flash“ slapukus, skaitykite skiltį „Kur galiu pakeisti vietinių bendrinamų objektų išjungimo arba ištrynimo nustatymus?“ galima rasti https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html
 • Žiniatinklio švyturiai. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. Laiškuose gali būti nedideli elektroniniai failai, vadinami žiniatinklio švyturiais (dar vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio GIF failais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, suskaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus. arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, tam tikros sekcijos populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).

Slapukai gali būti „Patvarūs“ arba „Sesijos“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai esate neprisijungę, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę. Sužinokite daugiau apie slapukus: What Are Cookies?.

Sesijos ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / esminiai slapukai

  Tipas: sesijos slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai yra būtini norint suteikti jums paslaugas, kurias galima rasti svetainėje, ir leisti naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų abonementų naudojimui. Be šių slapukų jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume teikti šias paslaugas.

 • Slapukų politika / pranešimų priėmimo slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai leidžia mums prisiminti pasirinkimus, kuriuos atliekate, kai naudojatės svetaine, pvz., Prisiminti savo prisijungimo duomenis ar kalbos nuostatas. Šių slapukų tikslas yra suteikti jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo pasirinkimų kiekvieną kartą, kai naudojatės svetaine.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, kuriuos naudojame, ir apie su slapukais susijusius pasirinkimus, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos skiltyje „Slapukai“.

Jūsų asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir palaikyti mūsų paslaugą, įskaitant mūsų paslaugos naudojimą.

 • Tvarkyti jūsų paskyrą: tvarkyti jūsų registraciją kaip paslaugos vartotoją. Jūsų pateikti asmens duomenys gali suteikti jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios jums prieinamos kaip registruotam vartotojui.

 • Sutarties vykdymas: jūsų įsigytų produktų, daiktų ar paslaugų pirkimo sutarties ar bet kurios kitos su mumis per Paslaugą sudarymas, laikymasis ir įsipareigojimas.

 • Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. Paštu, telefono skambučiais, SMS ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pvz., Mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus ar informacinius ryšius, susijusius su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.

 • Teikti jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote ar apie kuriuos teiravotės, nebent jūs nusprendėte tokios informacijos negauti.

 • Tvarkyti jūsų užklausas: dalyvauti ir tvarkyti jūsų užklausas mums.

 • Verslo perdavimui: mes galime naudoti jūsų informaciją vertindami arba vykdydami susijungimą, perleidimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, vykdydami veiklą arba vykdydami bankrotą, likvidavimą, ar panašus procesas, kuriame perduodami turtai yra mūsų turimi asmens duomenys apie mūsų paslaugų vartotojus.

 • Kitais tikslais: mes galime naudoti jūsų informaciją kitiems tikslams, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, mūsų reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui ir tobulinimui.

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

 • Su paslaugų teikėjais: mes galime dalytis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, norėdami stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų paslauga, susisiekti su jumis.
 • Verslo perdavimui: mes galime dalytis ar perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar jo dalies įsigijimu ar derantis dėl jo kitai įmonei.
 • Su filialais: mes galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju reikalausime, kad šie filialai laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendros įmonės partnerius ar kitas bendroves, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra kartu su mumis.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis jūsų informacija su mūsų verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
 • Gavę jūsų sutikimą: Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais, gavus jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos jūsų asmens duomenis tik tol, kol tai bus būtina šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais. Mes saugosime ir naudosime jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia mūsų teisiniams įsipareigojimams įvykdyti (pavyzdžiui, jei mes reikalaujame, kad jūsų duomenys būtų saugomi, kad atitiktų galiojančius įstatymus), išspręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus tuos atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumo stiprinimui ar mūsų paslaugos funkcionalumui pagerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir visose kitose vietose, kur yra tvarkyme dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio jūs pateikėte tokią informaciją, reiškia jūsų sutikimą su tuo perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o jūsų asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent būtų nustatyta tinkama kontrolė, įskaitant duomenų saugumą. Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

Jūsų asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja jungiantis, įsigyjant ar parduodant turtą, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti. Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant jūsų asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis iš bendrovės gali būti reikalaujama atskleisti jūsų asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymai arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., Teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti jūsų asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad tokie veiksmai yra būtini:

 • Laikytis teisinės pareigos
 • Ginti ir ginti Bendrovės teises ar turtą
 • Užkirsti kelią ar ištirti galimus neteisėtus veiksmus, susijusius su paslauga
 • Apsaugokite asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų asmeninių duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti jų absoliutaus saugumo.

Vaikų privatumas

Mūsų tarnyba nesikreipia į asmenis, jaunesnius nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 13 metų. Jei esate tėvai ar globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad asmens duomenis rinkome iš bet kurio asmens, jaunesnio nei 13 metų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mes turime remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkydami jūsų informaciją, o jūsų šaliai reikalingas tėvų sutikimas, mes galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo prieš renkant ir naudojant tą informaciją.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką. Pranešime apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Prieš pakeitimo įsigaliojimą pranešime jums el. Paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje esančią datą „Paskutinis atnaujinimas“.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:


Privacy Policy (English)

Last updated: June 15, 2021

This Privacy Policy describes Our policies and procedures on the collection, use and disclosure of Your information when You use the Service and tells You about Your privacy rights and how the law protects You.

We use Your Personal data to provide and improve the Service. By using the Service, You agree to the collection and use of information in accordance with this Privacy Policy.

Interpretation and Definitions

Interpretation

The words of which the initial letter is capitalized have meanings defined under the following conditions. The following definitions shall have the same meaning regardless of whether they appear in singular or in plural.

Definitions

For the purposes of this Privacy Policy:

 • Account means a unique account created for You to access our Service or parts of our Service.

 • Company (referred to as either "the Company", "We", "Us" or "Our" in this Agreement) refers to UAB PROREAL, Lukiškių g. 5, Vilnius LT-01108.

 • Cookies are small files that are placed on Your computer, mobile device or any other device by a website, containing the details of Your browsing history on that website among its many uses.

 • Country refers to: Lithuania

 • Device means any device that can access the Service such as a computer, a cellphone or a digital tablet.

 • Personal Data is any information that relates to an identified or identifiable individual.

 • Service refers to the Website.

 • Service Provider means any natural or legal person who processes the data on behalf of the Company. It refers to third-party companies or individuals employed by the Company to facilitate the Service, to provide the Service on behalf of the Company, to perform services related to the Service or to assist the Company in analyzing how the Service is used.

 • Usage Data refers to data collected automatically, either generated by the use of the Service or from the Service infrastructure itself (for example, the duration of a page visit).

 • Website refers to ProReal, accessible from https://www.proreal.lt

 • You means the individual accessing or using the Service, or the company, or other legal entity on behalf of which such individual is accessing or using the Service, as applicable.

Collecting and Using Your Personal Data

Types of Data Collected

Personal Data

While using Our Service, We may ask You to provide Us with certain personally identifiable information that can be used to contact or identify You. Personally identifiable information may include, but is not limited to:

 • Email address

 • Usage Data

Usage Data

Usage Data is collected automatically when using the Service.

Usage Data may include information such as Your Device's Internet Protocol address (e.g. IP address), browser type, browser version, the pages of our Service that You visit, the time and date of Your visit, the time spent on those pages, unique device identifiers and other diagnostic data.

When You access the Service by or through a mobile device, We may collect certain information automatically, including, but not limited to, the type of mobile device You use, Your mobile device unique ID, the IP address of Your mobile device, Your mobile operating system, the type of mobile Internet browser You use, unique device identifiers and other diagnostic data.

We may also collect information that Your browser sends whenever You visit our Service or when You access the Service by or through a mobile device.

Tracking Technologies and Cookies

We use Cookies and similar tracking technologies to track the activity on Our Service and store certain information. Tracking technologies used are beacons, tags, and scripts to collect and track information and to improve and analyze Our Service. The technologies We use may include:

 • Cookies or Browser Cookies. A cookie is a small file placed on Your Device. You can instruct Your browser to refuse all Cookies or to indicate when a Cookie is being sent. However, if You do not accept Cookies, You may not be able to use some parts of our Service. Unless you have adjusted Your browser setting so that it will refuse Cookies, our Service may use Cookies.
 • Flash Cookies. Certain features of our Service may use local stored objects (or Flash Cookies) to collect and store information about Your preferences or Your activity on our Service. Flash Cookies are not managed by the same browser settings as those used for Browser Cookies. For more information on how You can delete Flash Cookies, please read "Where can I change the settings for disabling, or deleting local shared objects?" available at https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html
 • Web Beacons. Certain sections of our Service and our emails may contain small electronic files known as web beacons (also referred to as clear gifs, pixel tags, and single-pixel gifs) that permit the Company, for example, to count users who have visited those pages or opened an email and for other related website statistics (for example, recording the popularity of a certain section and verifying system and server integrity).

Cookies can be "Persistent" or "Session" Cookies. Persistent Cookies remain on Your personal computer or mobile device when You go offline, while Session Cookies are deleted as soon as You close Your web browser. Learn more about cookies: What Are Cookies?.

We use both Session and Persistent Cookies for the purposes set out below:

 • Necessary / Essential Cookies

  Type: Session Cookies

  Administered by: Us

  Purpose: These Cookies are essential to provide You with services available through the Website and to enable You to use some of its features. They help to authenticate users and prevent fraudulent use of user accounts. Without these Cookies, the services that You have asked for cannot be provided, and We only use these Cookies to provide You with those services.

 • Cookies Policy / Notice Acceptance Cookies

  Type: Persistent Cookies

  Administered by: Us

  Purpose: These Cookies identify if users have accepted the use of cookies on the Website.

 • Functionality Cookies

  Type: Persistent Cookies

  Administered by: Us

  Purpose: These Cookies allow us to remember choices You make when You use the Website, such as remembering your login details or language preference. The purpose of these Cookies is to provide You with a more personal experience and to avoid You having to re-enter your preferences every time You use the Website.

For more information about the cookies we use and your choices regarding cookies, please visit our Cookies Policy or the Cookies section of our Privacy Policy.

Use of Your Personal Data

The Company may use Personal Data for the following purposes:

 • To provide and maintain our Service, including to monitor the usage of our Service.

 • To manage Your Account: to manage Your registration as a user of the Service. The Personal Data You provide can give You access to different functionalities of the Service that are available to You as a registered user.

 • For the performance of a contract: the development, compliance and undertaking of the purchase contract for the products, items or services You have purchased or of any other contract with Us through the Service.

 • To contact You: To contact You by email, telephone calls, SMS, or other equivalent forms of electronic communication, such as a mobile application's push notifications regarding updates or informative communications related to the functionalities, products or contracted services, including the security updates, when necessary or reasonable for their implementation.

 • To provide You with news, special offers and general information about other goods, services and events which we offer that are similar to those that you have already purchased or enquired about unless You have opted not to receive such information.

 • To manage Your requests: To attend and manage Your requests to Us.

 • For business transfers: We may use Your information to evaluate or conduct a merger, divestiture, restructuring, reorganization, dissolution, or other sale or transfer of some or all of Our assets, whether as a going concern or as part of bankruptcy, liquidation, or similar proceeding, in which Personal Data held by Us about our Service users is among the assets transferred.

 • For other purposes: We may use Your information for other purposes, such as data analysis, identifying usage trends, determining the effectiveness of our promotional campaigns and to evaluate and improve our Service, products, services, marketing and your experience.

We may share Your personal information in the following situations:

 • With Service Providers: We may share Your personal information with Service Providers to monitor and analyze the use of our Service, to contact You.
 • For business transfers: We may share or transfer Your personal information in connection with, or during negotiations of, any merger, sale of Company assets, financing, or acquisition of all or a portion of Our business to another company.
 • With Affiliates: We may share Your information with Our affiliates, in which case we will require those affiliates to honor this Privacy Policy. Affiliates include Our parent company and any other subsidiaries, joint venture partners or other companies that We control or that are under common control with Us.
 • With business partners: We may share Your information with Our business partners to offer You certain products, services or promotions.
 • With other users: when You share personal information or otherwise interact in the public areas with other users, such information may be viewed by all users and may be publicly distributed outside.
 • With Your consent: We may disclose Your personal information for any other purpose with Your consent.

Retention of Your Personal Data

The Company will retain Your Personal Data only for as long as is necessary for the purposes set out in this Privacy Policy. We will retain and use Your Personal Data to the extent necessary to comply with our legal obligations (for example, if we are required to retain your data to comply with applicable laws), resolve disputes, and enforce our legal agreements and policies.

The Company will also retain Usage Data for internal analysis purposes. Usage Data is generally retained for a shorter period of time, except when this data is used to strengthen the security or to improve the functionality of Our Service, or We are legally obligated to retain this data for longer time periods.

Transfer of Your Personal Data

Your information, including Personal Data, is processed at the Company's operating offices and in any other places where the parties involved in the processing are located. It means that this information may be transferred to — and maintained on — computers located outside of Your state, province, country or other governmental jurisdiction where the data protection laws may differ than those from Your jurisdiction.

Your consent to this Privacy Policy followed by Your submission of such information represents Your agreement to that transfer.

The Company will take all steps reasonably necessary to ensure that Your data is treated securely and in accordance with this Privacy Policy and no transfer of Your Personal Data will take place to an organization or a country unless there are adequate controls in place including the security of Your data and other personal information.

Disclosure of Your Personal Data

Business Transactions

If the Company is involved in a merger, acquisition or asset sale, Your Personal Data may be transferred. We will provide notice before Your Personal Data is transferred and becomes subject to a different Privacy Policy.

Law enforcement

Under certain circumstances, the Company may be required to disclose Your Personal Data if required to do so by law or in response to valid requests by public authorities (e.g. a court or a government agency).

Other legal requirements

The Company may disclose Your Personal Data in the good faith belief that such action is necessary to:

 • Comply with a legal obligation
 • Protect and defend the rights or property of the Company
 • Prevent or investigate possible wrongdoing in connection with the Service
 • Protect the personal safety of Users of the Service or the public
 • Protect against legal liability

Security of Your Personal Data

The security of Your Personal Data is important to Us, but remember that no method of transmission over the Internet, or method of electronic storage is 100% secure. While We strive to use commercially acceptable means to protect Your Personal Data, We cannot guarantee its absolute security.

Your Right to Data Access, Inquiries and Complaints

We want any information you provide to be correct so you have the right to request the correction or update of personal information that we hold about you. You have the right to direct us not to perform any of the procedures of collecting, storing or sharing of your information at any time.

GDPR affords EU data subjects with additional rights that are summarized below. In order to assert any of these rights, please contact us at info@proreal.lt at any time.

 • Right of Confirmation: You have the right to obtain from us confirmation as to whether or not personal data concerning you are being processed.

 • Right to Access Your Data: You can ask us for a copy of your personal data and can ask for a copy of personal data you provided in machine readable format.

 • Object to, or Limit or Restrict, Use of Data: You can ask us to stop using all or some of your personal data or to limit our use of it.

 • Amend Data: You can request the correction or update of personal data that we hold about you.

 • Right to Erasure (Right to Be Forgotten): You can ask us to erase or delete all or some of your personal data.

 • Right to Individual Decision Making, Including Profiling: You have the right not to be subject to a decision based solely on an automated processing, including profiling.

 • Right to Withdraw Consent: Where consent forms the basis for processing, you shall have the right to withdraw your consent to our further processing as described in this Privacy Policy. In such case, please note that we may no longer be able to provide you with the Services you have requested and may therefore terminate relevant agreements with you. In addition, we may be required to continue to hold your personal data to fulfill legal and regulatory obligations.

Children's Privacy

Our Service does not address anyone under the age of 13. We do not knowingly collect personally identifiable information from anyone under the age of 13. If You are a parent or guardian and You are aware that Your child has provided Us with Personal Data, please contact Us. If We become aware that We have collected Personal Data from anyone under the age of 13 without verification of parental consent, We take steps to remove that information from Our servers.

If We need to rely on consent as a legal basis for processing Your information and Your country requires consent from a parent, We may require Your parent's consent before We collect and use that information.

Links to Other Websites

Our Service may contain links to other websites that are not operated by Us. If You click on a third party link, You will be directed to that third party's site. We strongly advise You to review the Privacy Policy of every site You visit.

We have no control over and assume no responsibility for the content, privacy policies or practices of any third party sites or services.

Changes to this Privacy Policy

We may update Our Privacy Policy from time to time. We will notify You of any changes by posting the new Privacy Policy on this page.

We will let You know via email and/or a prominent notice on Our Service, prior to the change becoming effective and update the "Last updated" date at the top of this Privacy Policy.

You are advised to review this Privacy Policy periodically for any changes. Changes to this Privacy Policy are effective when they are posted on this page.

Contact Us

If you have any questions about this Privacy Policy, You can contact us: